1 / 1
pezo 308 ratkapni originslni 15"
1.000 МКД
10.03.2023 20:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

originalni 15" za celicni bandazi
3 parcinja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам