1 / 7
Se prodava kukja
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2023 15:02

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

139 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

124 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1974

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Orde Chopela 19

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten list na eden sopstvenik

Renovirano prizemje + sprat vkupno 139 m2 so 124 m2 dvor i zasebna garaza od 15 m2 so ploca

Se naogja na dobra lokacija, vednas do ekonomskiot fakultet a nad tocila, izleguva na sporedna i asfaltirana ulicka vo mirna okolina, vo blizina ima i gradinka, osnovno uciliste i 2 sredni ucilista

Cena po dogovor

Povekje informacii na:
078 594 589 ili 078 208 028

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
078594589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам