1 / 10
AGOLNA GARNITURA I TRPEZARISKA MASA STO 6 STOLOVI
10.000 МКД
15.01.2023 15:40

Карпош / Скопје

Se prodava agolna garnitura i trpezariska masa so 6 stolovi.
Garniturata moze da se tapacira i da dojde kako nova. Perncite se tapacirani pred godina 1,5 godini. Mnogu e komotna i udobna za spienje. Ima opcija da se spoi i se dobiva golem lezaj.

Trpezariskata masa e od cisto drvo so moznost za rasklopuvanje. So masata odat 6 stolovi koi isto taka se tapacirani pred 1,5 godini i se kako novi.

Cena na garniturata: 10.000 denari
Cena na trpezariskata masa so stolovi: 10.000 denari.
Povekje informacii na 076 799 759

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од: Претпријатие

DENI
Karpos
Потврден огласувач
076799759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам