1 / 3
Polivni desktop komp.
4.500 МКД
20.04.2023 08:29

Куманово / Куманово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Amd
Intel x2

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Sasa Gelik
Потврден огласувач
078333126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам