1 / 2
Aspirator
1.000 МКД
Цената е фиксна
24.03.2023 09:44

Аеродром / Скопје

se prodava mnogu socuvan aspirator

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Хелиос Хаус
Бул. Кузман Ј.Питу бр.26, лам.1, лок.9
Потврден огласувач
02/464 842 071/246 202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам