1 / 3
Се издаваат 2 стана во Александрија
1 €
31.01.2023 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

112 m²

Се издаваат 2 сана во Населба Александрија веднаш позади лукоил бензинска.
Становите се во нова зграда на приземје еден до друг со можност за спојување.
Становите се нови и не се вселени ниту еднаш.
Становите се издаваат исклучиво за ДЕЛОВНА НАМЕНА!
Стан 02 трособен 69 м2
Стан 04 трособен 49 м2
тел: 075-386-718

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Kostadin
Потврден огласувач
075386718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам