1 / 2
IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )
870 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 15:15

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 14 Plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani.
Telefonite se novi ne aktivirani no bez kutii. Slesuvaat so originalnoto kabelce i edna godina internacionalna apple garancija.
Cena za 128gb: 870 evra ( prodadeni )
Cena za 256gb: 950 evra ( prodadeni )
Cena za 512gb: 1050 evra
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам