1 / 9
Xiaomi mi 10t pro
15.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 08:45

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Mi 10t pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan
🔹Bez tragi na koristenje
🔹Raboti na site operatori
🔹Sleduva so full oprema
🔹Zaštitno staklo na ekran gratis zaštitna maska
🔹Možna e i zamena
🔹Za povekje informacii na viber
🔹Telefon za kontakt:
🔹0️⃣7️⃣7️⃣ 6️⃣4️⃣ 9️⃣9️⃣ 2️⃣4️⃣

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
77649924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам