1 / 2
Плац 600
37 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 14:54

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

597 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава еден од овие два плаца позиционирани измеѓу с.Побожје и Викенд населба Побожје до главна улица, струја вода и одвод на самата улица. Природа Река на 50м. надм.вис.600м чист воздух, интимно идеално за одмор и духовен мир. Moже замена за поекономична кола од 2011 до2016 до 12000е

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
070700535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам