1 / 12
AUDI A5 2.7 automatik
1 €
23.03.2023 18:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

144 kw / 196 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sostojba uvoz od germanija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
075958017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам