1 / 5
KIA DELTA AVELA
900 €
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 13:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Друг модел

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez klima registrirana cela godina vo ispravna sostojba info i na 070508729

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

dragan
Потврден огласувач
070508729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам