1 / 9
Samsung Galaxy Z Fold 3 5G
650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 15:14

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy Z Fold 3 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlicna soatojba. Telefonot si sleduva so kutija, kabelce fabricko se komplet.
Cena : 650 evra
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам