1 / 12
ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН МЕРМЕРЕН БЕЛ СИВ ЦРВЕН ЦРН/KAMEN
10 МКД
13.03.2023 17:43

Прилеп / Прилеп

достава до дома за 1 до 2 дена
декоративен камен за украсување на дворови сакси и други површини.достапни бои:бел, црвен, сив.црн.....10 ден кг + карго
инфо 077534500

Категорија: Останато

Се продава од:

Ukrasen dvor
Потврден огласувач
077534500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам