1 / 5
Mercedes Cls 350 cdi 2011
29.500 €
20.03.2023 14:18

Кратово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Cls 350 cdi godina;2011 registriran na mk tablici
Moze zamena so kola do 6000e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
072645007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам