1 / 1
BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL
2.200 МКД
3.000 МКД
16.03.2023 05:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVAPRAKAM PO KARGO

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

BOLLE
Потврден огласувач
070243007 078282007
Испрати Е-маил до огласувачот

KOMPRESOR EINHELL NOV

6800 МКД

MOTOR HONDA ZA PUMPA KULTIVATOR AGREGAT

5300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам