1 / 2
Се продава Renault Megane 1.9 DCI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2023 22:29

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба.

Возилото може да се види и провери во секое време.

Цената е предмет на договор !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мите Јаначков
Потврден огласувач
075707370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам