1 / 9
Audi a4
9.500 €
18.01.2023 14:01

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

070552052

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070552052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам