1 / 3
Гарнитура од Симпо
7.000 МКД
02.02.2023 13:00

Прилеп / Прилеп

Се продава користена гарнитура еко кожа тросед, двосед и фотеља купена од Симпо. Инфо на 071 612 646.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

R
Потврден огласувач
071612646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам