1 / 9
Pezo 307 2,0hdi 2003g
2.300 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 13:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vnatresno so mali karoseriski zabeleski 66kv 90ks idealno za pocetnici bez skapanici po nego vnatresno fabricko si e i nadvoresno se gleda po samite sliki proba vo sekoe vreme za pod inf na 075 592 792. 070 593 254

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
70593254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам