1 / 6
Scania r420
9.000 €
01.03.2023 14:31

Прилеп / Прилеп

Scaniata e vo odlicna vozna sostojba
Napravena generalen remont pred 40 000km
Registrirana so zelen karton
Novi predni gumi
Novi akomulatori
Klima
Frizder
Retarder
Manuelen menuvac
Vo top sostojba
Bez vlozuvanje vo neze
Mozi i zamena za euro 5 so moja doplata mozi i na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

L.B Trans
Потврден огласувач
078615171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам