1 / 6
CHEVROLET EQUINOX, 2.4 AUTOMATIC, PRV SOPSTVENIK
1 €
Цената не е фиксна
20.05.2023 20:57

Куманово / Куманово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Equinox

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

134 kw / 182 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Full Oprema, Uvezen od Amerika prv sopvstvenik.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071308098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам