1 / 7
Продавам трактор и петобразен плуг
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 19:39

Неготино / Неготино

Се продава трактор Фиат 450
Тракторот е во одлична состојба и не е многу користен
Се продава и петобразен плуг Миковски со лесковачка лиценца.Се продаваат и заедно и посебно

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ико
Потврден огласувач
075727369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам