1 / 1
KUPUVAM CITROEN C15d
500 €
09.03.2023 22:32

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C15

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

500000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

KUPUVAM CITROEN C15 DIZEL
ISPRAVEN A MOZI I NEISPRAVEN ZA DELOVI
MOZI I BEZ DOKUMENTI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам