1 / 8
MITSUBISHI GRANDIS 2.0TDI 2007 7 SEDISTA 140KS 2.0 TDI
3.700 €
16.03.2023 01:59

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Grandis

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

REGISTRIRANO CELA GODINA
BEZ MANA
CENATA E ZA KESS
ZA ZAMENA 4500€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
076 337 899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам