1 / 11
Audi A6
2.300 €
15.03.2023 14:37

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava audi a6 guattro servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078635049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам