1 / 4
Гарнитура-Петосет
1 МКД
Цената е фиксна
10.000 МКД
27.03.2023 20:31

Кисела Вода / Скопје

Се продава гарнитура петосет (не се пушта) до димензии
Голем дел-295
Мал дел- 200
Табуретка-околу 90 на 90

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dimovski
Потврден огласувач
070862641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам