1 / 5
BANDASI 5×112 SO GUMI ZA AUDI 4
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 20:18

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

245

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

BANDASITE SE KAKO NOVI
PASUVS A AUDI 3. 4...5
GUMISE SE TOP SOSTOJBA PRAVI ZDRAVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076657907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам