1 / 5
Mercedes CLS 350CDI
32.000 €
10.03.2023 15:22

Кратово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 350

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

195 kw / 265 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes CLS 350CDI 265kc g;2012 bez zabeleski kola odrzuvana za merak redovno servisirana 4gumi zimski i 4gumi letni za povekje info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
072645007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам