1 / 1
aditiv za dpf ..pezo citroen ..nad 2010g..walker ..
2.000 МКД
20.03.2023 08:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

1 litr 2000den..3 ta generacija walker

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам