1 / 7
Se izdava magacin so kancelarii
1 €
19.03.2023 21:46

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

500 m²

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gradba 500 m2 so kancelarii WC, pristapen so kamion viljuskar. Obezbeden so alarm, kameri.... Poveke informacii na tel.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071278877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам