1 / 5
Barum letni 225/55/17
4.000 МКД
20.03.2023 14:40

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

17

gumite se vo solidna sostojba
proizvedeni 24ta nedela 2018 godina

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077629065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам