1 / 5
ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO
63.000 МКД
08.02.2023 14:31

Прилеп / Прилеп

✅CITY COCO
✅63 000 DENARI

✅20AH
✅60V
✅1500W
✅Опсег со едно полнење од 40-50км
✅Максимална брзина 50km/h
✅1 Година гаранција
✅Достапни се во две бои:
✅-црна
✅-бела
✅ Бесплатна достава низ цела Македонија

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076584393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам