1 / 5
Citroen c 3 1.4 hdi NA DELOVI 989
11 €
22.01.2023 08:43

Прилеп / Прилеп

C3 2005god 1.4hdi NA DELOVI
RABOTNO VREME
PON-SAB 08-17h

078425790

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Renault Peugeot Citroen Ford
Потврден огласувач
+38978425790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам