1 / 7
Zastava 750 fico oldtaimer фичо застава yugo jugo
1.299 €
Цената е фиксна
17.03.2023 08:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

18 kw / 24 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam zastava 750 oldtaimer 071 350 284 so prevod

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polo
Потврден огласувач
071350284....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам