1 / 12
Porsche Panamera 4 E-Hybrid
92.990 €
99.000 €
22.01.2023 11:47

Неготино / Неготино

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2019

Гориво:

Хибрид

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

340 kw / 462 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Porsche Panamera 4 E-Hybrid
2.9 462 HP (Benzin + Struja)
Proizvedena April 2019
KM Pominati: 140,000
MK tabli so zelen karton
Full oprema!
Cena: 92990€
Zamena za kola do 35000€ ne postara od 2018 god plus doplata a moze i zamena za stan vo Skopje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXXXX
Потврден огласувач
075567097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам