1 / 6
ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ DIECOTEC 25KW
60.000 МКД
22.01.2023 13:37

Делчево / Делчево

Се продава печка на пелети DIECOTEC 25KW, скоро нова, користена само 2 грејни сезони. Моќ на загревање 150-220 m2. Печката е речиси нова, зачувана, во беспрекорна состојба.
Тел. за контакт 072/736-070 Виктор

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072736070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам