1 / 11
Ktm superduke990
По Договор
520 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 20:15

Прилеп / Прилеп

Марка:

KTM

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

Superduke 990

Километри:

30000

Ktm superduke 990 120ks regisyriran do 07/2023 servis pred 2000km maslo filtri svekici odlicni gumi mihelin mozna e i zamena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
075791200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам