1 / 6
Prodavam garnitura
По Договор
19.03.2023 15:27

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam dvosed i trosed. Trosedot se spusta so lesen mehanizam, so latoflex; dobivate i naddusek od Dormeo. Dvosedot e so dolna dlaboka fioka. Stofot nema nikakvi mani, nikade ne e unisten. Cena po dogovor. Natasa 071 279 603

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Adriana
Потврден огласувач
075297463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам