1 / 1
Iphone 12 Pro
550 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.01.2023 10:05

Тетово / Тетово

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 12 Pro 128gb

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Iphone 12 Pro 128gb

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
070337232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам