1 / 4
Se prodava kuka vo s.Brazda
45.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 12:15

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

s.Brazda

Se prodava kuka od 100upotreblivi i 200 m2(dva kata karabina) vo selo Brazda
Daniela - 070/366850

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
070228809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам