1 / 3
Plac do obikolnica pod orizari
30 €
19.03.2023 17:22

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1126 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac do obikolnica 1126m2 so pat.Broj na parcela 651/1.Tuka e predvidena gradezna zona na shutka.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Reklama 5
Потврден огласувач
078304820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам