1 / 3
Se prodava LADA za delovi
350 €
07.02.2023 20:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

111

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

500000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Lada

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
075620577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам