1 / 10
Се продава Chevrolet Trax 1.7D 96kw, година: 2013
111 €
17.02.2023 08:17

Кратово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Trax

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Chevrolet Trax 1.7D 96kw, година: 2013, регистриран до 01.03.2023 година, поминати километри: 185.600 км.

Возилото поседува највисоко ниво на опрема:
- хром пакет
- Bluetooth и навигација
- темпомат
- масажер на седиште
- камера
- комбинирани кожа и платно седишта
- контроли на волан
- потрошувачка 5л
- зимски гуми HANKOOK 215/70/16

Цена по договор.

Информации на телефон: 078-246-589

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078246589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам