1 / 2
KACANICKI PAT - Stenkovec
158.000 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 20:42

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Останато

3200m2 prv red do asfalt,Direktno na magistrala. Posle benziskata DIZEL.
moze zameni.
tel:077 915 396

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

plac
Потврден огласувач
077915396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам