1 / 3
Kozna garnitura komplet
1.100 €
24.01.2023 09:38

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava kozhna garnitura kako nova!
Dimenzii:
trosed 200cm dolzina
dvosed 170cm dolzina
fotelja 110cm dolzina

site se ista shirina 85cm i ista visina od pod 50cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
078433256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам