1 / 7
Se prodava ili menuva
3.700 €
22.03.2023 13:56

Кочани / Кочани

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla Verso

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e so ful oprema. Registrirano cela godina so zelen karton. Cena 3700 i ima mesto za dogovor, za zamena druga cena Tel: 077-767-070

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077767070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам