1 / 10
NOVI CESMI ZA KUJNA ILI KUPATILO
1.200 МКД
21.03.2023 21:59

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so dve creva komplet so crevata GOLDMIX............. 1200 den.
Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so 1 crevo ITALOMIX......1200 den.
Cena za Komplet za dvete cesmi.....1900 den.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Sasko Josifov
Потврден огласувач
070208994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам