1 / 7
SAMSUNG S21 PLUS 5G 128GB SO GARANCIJA DO 2024 GODINA
27.000 МКД
Цената е фиксна
27.500 МКД
25.03.2023 21:46

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

S21+ 5G

Боја:

Purple

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

SE PRODAVA SAMSUNG S21 PLUS 5G VIOLET 128GB SO GARANCIJA DO 2024 GODINA.

TELEFONOT E KUPEN NA NOVO, I E MNOGU SOCUVAN.

*GARANCIJATA TRAE DO 04.2024

*ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076-733-689 ILI VIBER NA ISTIOT BROJ.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
076733689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам