1 / 5
Opel astra 1.9 cdti
2.600 €
Цената е фиксна
19.03.2023 08:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so dobri gumi info 078 279 331

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075574465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам