1 / 6
PRIKOLKA WECON 2009
4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 11:43

Прилеп / Прилеп

Se prodava
PRIKOLKA WECON AWZ 218
2009 G
So kontenjer sistem
Registrirana do: 09.07.2023
Dolzina 7.70 m
Visina 3 m
Sirina 2.5 m

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
077837768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам